Ian » "It's a living, breathing, evolving show..."

24. dubna 2010 v 13:20 | diamond |  Ian Somerhalder
Exluzivní rozhovor:

IAN SOMERHALDER, HVĚZDA 'THE VAMPIRE DIARIES', MÍŘÍ NA VRCHOL

Herec mluví o první sérii, co očekávat od TVD předtím, než to všechno skončí, a dokonce přijal rýpnutí od rivala TWILIGHT

Konec první série VAMPIRE DIARIES je téměř na nás, takže jsme my tady na iF Magazine mysleli, že je ideální čas si promluvit s jednou z mladých hvězd, s Ianem Somerhalderem. Damon je jeho jméno a být bastard je jeho hra. Cynický bratr hlavního muže Stefana (Paul Wesley)., Damon získá všechnu zábavu v show tím, že prostě je své špatné já. Tady je, co musel říct o první sérii CW hit show, co očekávat a malý úder od TWILIGHT.iF MAGAZINE: Co bylo největším převapením v zážitku s VAMPIRE DIARIES?

IAN SOMERHALDER: Celý tento zážitek je překvapením. Je to jako s tajemstvím, které jsme neměli nikomu neřekli a doufali jsme, že by se jim to líbilo, stejně jako nám. A zatím se jim to líbí! Dokud se lidé nepřestávají dívat! Celý zážitek je ohromující. Tahle skupina lidí, naše parta, je ta nejfenomenálnější jakou jsem v celé své kariéře potkal. A tihle herci, já je miluju a zbožňuju. Máme blast (výbuch, ale to se tam moc nehodí, takže něco podobného). Chovám k nim veliký respekt. Májí úžasné dovednosti. Nejlepší.

iF: Budou lidé, kteří četli knihy THE VAMPIRE DIARIES, vědět, co přijde, nebo jdete jiným směrem?

SOMERHALDER: Trochu jsme odbočili. Ne trochu, hodně. A je to nutné z produkčním důvodů. Tohle není film. Tohle je show, která se bude vyvíjet a my se budeme vyvíjet s postavami a na vlastní oči uvidíme snad každou z těch holek polonahou. Je to pro diváky. Chci, aby publikum bylo spokojeno.

iF: Zdá se, že vy a Paul Wesley máte na obrazovce vztah. Bylo to tak od začátku?

SOMERHALDER: Milujeme jeden druhého. Jsme jako bratři. Podobně se oblékáme. Je to trochu děsivé. Ale máme skvělý vztah. Tou věcí je uvědomit si toto: Mohl bych to dělat s nějkým jiným...Paul je tak neobyčejně talentovaný herec a je to můj dobrý přítel a mohli bychom to dělat s někým jiným a máme štěstí. Pracovali jsme opravdu tvrdě, abychom dostali tyto role a nadále budeme pracovat ještě tvrději, abychom si je udrželi.

iF: Damon a Stefan mají společnou historii a Damon často vytáhne některé pobuřující dovádění. Co myslíte, že je Damonovou motivací pro jeho chování?

SOMERHALDER: Láska. Láska a osamělost vůči jeho bratrovi a chbí mu jeho holka jeho bratr. Damon je osamělý bastard. Představte si být tak starý.

iF: Jste inspirován jinými upíry jako je Kiefer Sutherland z THE LOST BOYS?

SOMERHALDER: Byl jsem posedlý THE LOST BOYS. Opravdu je jeden z mých oblíbených filmů SHADOW OF THE VAMPIRE, protože to nebyla tak zromantizovaná, fyzikální, smyslově krásná věc. Bylo to takové, jak jsem si upíry vždycky představoval. V tomto filmu skoro cítíte, jaké by to bylo být chlad a smrt. Willem Dafoe je na jiné planetě, pokud jde o to jak je talentovaný.

iF: Viděl jste někdy některý z filmů TWILIGHT?

SOMERHALDER: Neviděl jsem film TWILIGHT, ani jeden. Nechtěl jsem dělat srovnávání. A nikdy jsem nečetl ani jednu z knih. Takže odpověď na vaši otázku, nebudu se na ně dívat. Možná budu jedním z mála lidí, kteří je neuvidí.

iF: Dějová linie je podobná, ale show se zdá být velmi odlišná.

SOMERHALDER: Jsou tam některé společné jmenovatele, ale má to svou vlastní osobnost. (Tvůrci) Kevin (Williamson), Julie (Plec) a všichni pracovali velmi tvrdě, aby toho dosáhli. Je to živá, dýchající, rozvíjející se show, je sama sebou.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marquisse den Espoir Marquisse den Espoir | Web | 24. dubna 2010 v 17:09 | Reagovat

Je to super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama